ЗОШ І-ІІІ ст. смт Мар'янівка
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
20.11.2017 10:54

НАКАЗ

 

26 травня 2017 року смт. Мар’янівка № 65

Про закінчення 2016-2017 навчального року та перевід учнів 1-8-х та 10-го класів у наступні класи та нагородження

Похвальними листами

На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації від 20 березня 2017 року №67 «Про порядок закінчення 2016-2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у загальноосвітніх навчальних закладах району», наказу МОН від 14.07.2015 № 762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», на підставі спільного рішення ради школи та педагогічної ради від 26 травня 2017 року (протокол №4)

Н А К А З У Ю:

Допустити до складання державної підсумкової атестації за освітній рівень базової загальної середньої освіти учнів 9-х класів згідно списків у класних журналах.

Перевести учнів 1-8-х, 10-го класів до наступних класів згідно списків у класних журналах.

Перевести з 1-х класів до 2-х учнів школи, а саме:

1-А 1-Б

  1.  

Васюренка Данила 1. Гаврилюк Валерію

Гудаля Ярослава 2. Гришко Ангеліну

Дацюк Єву 3. Дмитраша Дмитра

Дзюбу Костянтина 4. Ковальчук Валерію

Дорощука Артура 5. Корнієнка Івана

Киселюка Остапа 6. Кравця Станіслава

Когут Анну 7. Кутас Богдану

Кравця Олександра 8. Літвін Тетяну

Лащука Арсенія 9. Мартинюка Дениса

Лотоцьку Дар’ю 10. Михальчука Артема

Мартинюка Дениса 11. Мельничук Богдану

Метелицю Ангеліну 12. Павлік Ольгу

Олійчука Василя 13. Пашинського Філіпа

Онішкевич Мирославу 14. Питько Єлизавету

Панасюка Костянтина 15. Рихтуна Романа

Попелишин Ірину 16. Сарбу Анжеліку

Продун Софію 17. Сарбу Діану

Рубаху Анастасію 18. Стеця Віталія

Семенюка Сергія 19. Супруна Артура

Сидорука Владислава 20. Тарасюк Василину

Тимчук Іванну 21. Фищук Вероніку

Хомика Йосипа 22. Хомика Михайла

Читкайло Єлизавету 23. Шевчук Ангеліну

Шевчука Сергія

Шишка Анну

Перевести з 2-х класів до 3-х учнів школи, а саме:

2-А 2-Б

  1.  

Батюк Яну 1. Бабіляса Максима

Братунь Софію 2. Бадзагуа Анну-Марію

Верушкіну Аліну 3. Барилюк Юлію

Жука Євгена 4. Гаврилюка Дмитра

Іщука Станіслава 5. Грушковського Богдана

Кротіка Андрія 6. Ковальчук Анастасію

Мартинюка Євгена 7. Киричука Костянтина

Мартинюка Олександра 8. Лащук Ірину

Мельничука Даниїла 9. Майко Наталію

Мельничука Яну 10. Мельника Ярему

Манька Миколу 11. Повзуна Дениса

Новосада Дмитра 12. Різника Дениса

Олексюк Лілію 13. Романюк Аліну

Позднякову Олександру 14. Ромаш Аліну

Рибачук Анжеліку 15. Смоленського Романа

Томчук Катерину 16. Сорохтея Василя

Цвілюк Анастасію 17. Степасюк Софію

Юрчука Дмитра 18. Стодольну Богдану

19.Супруна Романа

20.Федотову Вікторію

21.Шостак Олександру

Перевести з 3-х класів до 4-х учнів школи, а саме:

3-А клас 3-Б клас

    1.  

Бадзагуа Іванну 1. Батієнка Михайла

Брикайло Інну 2. Братунь Оксану

Воробець Анастасію 3. Бричука Богдана

Гетьмана Павла 4. Гаврилюка Даниїла

Грачук Вікторію 5. Дейнеку Ірину

6. Кононець Софію 6. Дубчука Дмитра

7. Кошель Анну 7. Зубка Едуарда

8. Крикавського Артема 8. Козла Станіслава

9. Лема Назарія 9. Костюка Максима

Миколайчук Юлію 10. Кравця Павла

11.Ничипорука Петра 11. Мартинюка Владислава

12.Оксенюка Михайла 12. Метелицю Дениса

13.Пікуна Романа 13. Ничипорук Надію

14.Поліщука Максима 14. Онішкевич Софію

15.Рубаху Дениса 15. Піньковську Марію

16.Садовську Дарію 16. Риверу Віталія

17.Супруна Давида 17. Ромаша Артура

18.Супрун Світлану 18. Сокол Марію

19.Тарасовську Аліну 19. Сокола Романа

20.Томчука Миколу 20. Солонінка Антона

21.Федотову Дарію 21. Шевчука Богдана

22.Цвілюк Уляну 22. Яворську Інну

Перевести з 4-х класів до 5-х учнів школи, а саме:

4-А 4-Б клас

1. Грель Христину 1. Батюка Павла

2. Дорощук Софію 2. Бондара Назара

3. Кардаша Богдана 3. Венгерського Вадима

4. Куприсюка Владислава 4. Дмитраша Богдана

5. Масона Богдана 5. Збудовську Софію

6. Ладигіну Вікторію 6. Кравця Олександра

7. Мосійчук Анастасію 7. Мартинюк Софію

8. Музику Дениса 8. Мельник Наталію

9. Назарука Романа 9. Мосійчука Миколу

10. Огороднік Христину 10. Новосада Станіслава

11. Омельчука Олександра 11. Олійчука Романа

12. Павлюка Андрія 12. Павлік Катерину

13. Романюка Володимира 13. Павлік Христину

14. Рубаху Вікторію 14. Решетарську Анастасію

15. Сокольця Владислава 15. Сидорук Вікторію

16. Ящинську Богдану 16. Стеця Василя

17. Соловйову Карину 17. Ткача Василя

18. Оксенюка Іллю 18. Фарину Мар’яна

19. Фіц Джесіку

20. Фищука Станіслава

Перевести з 5-х класів до 6-х учнів школи, а саме:

5-А клас 5-Б клас

  1.  

Бабія Богдана 1. Базилевича Богдана

Басалика Тимофія 2. Базилевича Івана

Валину Богдана 3. Бабієнка Андрія

Войтович Анну 4. Верушкіну Юлію

Войціщук Катерину 5. Вітковського Івана

Дзюбу Катерину 6. Гороть Олександру

Жуковського Максима 7. Грушковського Романа

Калитка Антона 8. Дубик Олену

Климчука Станіслава 9. Дубчука Артура

Козицьку Вікторію 10. Деркача Станіслава

Комарницького Миколу 11. Іванову Діану

Криштальського Іллю 12. Ковтуна Романа

Олексюка Едуарда 13. Мельничука Рувима

Панченка Станіслава 14. Моряк Дарину

Процюк Дарину 15. Притулу Мар’яну

Романюка Віталія 16. Сергейчук вікторію

Стодольну Олександру 17. Гертичука Іллю

Баджай Вікторію 18. Романюк Наталію

Панасюка Костянтина 19. Степанюка Віталія

Ляховську Олесю 20. Редчука Вадима

Протальчука Іллю

Перевести з 6-х класів до 7-х учнів школи, а саме:

6-А 6-Б

Басалика Станіслава 1. Баб’юка Романа

Когута Івана 2. Базилевич Анжелу

Кравець Дарину 3. Бурого Віталія

Кутаса Віталія 4. Войнаровського Іллю

Мартинюк Віталіну 5. Гончарова Максима

Мартинюка Романа 6. Жаловагу Богдана

Мельничук Віту 7. Костюка Олександра

Мельничука Дениса 8. Лісову Богдану

Моряка Богдана 9. Воляника Ярослава

Оксенюка Вадима 10. Мельник Вікторію

Панасюка Владислава 11. Пархомчука Богдана

Поліщук Аліну 12. Передуна Максима

Романюка Владислава 13. Романюка Станіслава

Садовського Станіслава 14. Сорохтея Антона

Сарапаку Богдану 15. Степасюк Діану

Соболту Соломію 16. Філярчука Володимира

Шеремету Ірину 17. Хаїнську Аліну

18.Миколайчука Миколу 18. Шостак Дарію

19.Піньковську Ірину 19.Назарука Тараса

20. П’ясецького Володимира

21. Новосада Станіслава

Перевести учнів 7-го класу згідно списку у класному журналі до 8-го класу, а саме:

1. Антонюка Максима

2. Бабіляса Богдана

3. Вавринчук Юлію

4. Васюренко Надію

5. Глинюк Катерину

6. Дмитраш Мар’яну

7. Іваницьку Марію

8. Карпук Наталію

9. Катеринко Іванну

10. Клачука Володимира

11. Кривдюка Руслана

12. Криштальського Сергія

13. Кульчинську Богдану

14. Лагановського Максима

15. Лучник Христину

16. Магеру Марту

17. Майка Богдана

18. Мельничука Дмитра

19. Масон Тетяну

20. Олійчук Тетяну

21. Ошайко Анастасію

22. Огороднік Мар’яну

23. Решетарського Максима

24. Сороку Наталію

25. Ткача Максима

26. Чайковського Вадима

27. Чарук Ангеліну

28. Ящука Віталія

29.Киричука Анатолія

 

Перевести відповідно до списків у класних журналах учнів 8-х класів до 9-х класів , а саме:

9-А клас 9-Б клас

1. Батюка Богдана 1. Бабій Іванну

2. Бичук Інну 2. Зубка Іллю

3. Брикайло Богдану 3. Іванця Павла

4. Гундерича Максима 4. Ковтун Олександру

5. Гусака Олексія 5. Козла Олега

6. Корінецького Сергія 6. Кононця Богдана

7. Марчука Богдана 7. Костинюка Івана

8. Мартинюка Віталія 8. Микитюка Дмитра

9. Біду Богдану 9. Новосад Діану

10. Фещука Олександра 10. Петринюка Андрія

11. Панасюк Дарину 11. Повзуна Владислава

12. ПаючокКрістін 12. Савку Андрія

13. Попович Орисю 13. Редчука Романа

14. Рибачука Любомира 14. Степанюка Іванну

15. Рубаху Вадима 15. Степасюка Давида

16. Соколець Анастасію 16. Шевчука Миколу

17. Шевчука Олександра 17. Батюка Романа

18. Шеремету Максима 18. Михальчука Романа

19. Паючка Андрія

Перевести відповідно до списків у класних журналах учнів 10-го класу до 11-го класу , а саме:

Боярчук Наталію

Гертичук Іванну

Городь Анастасію

Боярчука Любомира – Руслана

Грицюк Юлію

Зубко Ольгу

Марищука Станіслава

Миронович Інну

Паламарчук Вікторію

Пікуна Сергія

Продуна дениса

Протальчук Світлану

Романюк Орисю

Романюка Тараса

Рибачук Яніну

Мартинюк Ірину

Супрун Оксану

Федун Марію

Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді нагороджує грамотою Чайковського Вадима, учня 7 класу, переможця Всеукраїнської трудової акції школярів «Плекаємо сад».

Грамота Волинської обласної державної адміністрації Управління освіти, науки та молоді нагороджує Чайковського Вадима, учня 7 класу за зайняте І місце та високий рівень знань з агротехніки та дослідження плодово-ягідних культур у трудовій акції за напрямком «Плекаємо сад».

Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації нагороджує грамотою за зайняте І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики учня школи, а саме:

Тимчука Романа - 10 клас.

Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації нагороджує грамотою за зайняте ІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства ученицю школи, а саме:

Романюк Катерину – 11 клас.

Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації нагороджує грамотами за зайняте ІІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад таких учнів, а саме:

Мосійчук Анастасію – 4-А клас – ( з математики);

Хайнську Аліну – 6-Б клас – ( з математики);

Лахтюка Назара – 8-А клас – ( з інформаційних технологій);

Остап’юк Богдану - 9-А клас ( з інформаційних технологій);

Романюк Ірину – 9-А клас – ( з іноземної мови (англійська));

Луговську Ірину – 11 клас – ( з основ економіки);

Тимчука Романа - 11 клас – ( з інформаційних технологій);

Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації нагороджує ученицю 9-А класу Остап’юк Богдану як переможця районного конкурсу «Птах року 2016 – повзик».

Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації нагороджує ученицю 10 класу, Городь Анастасію, переможця районного етапу Всеукраїнського молодіжного конкурсу «В об’єктиві натураліста».

Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації нагороджує грамотою команду ЗОШ І-ІІІ ступеня смт Мар’янівка за зайняте ІІ місце в районній Спартакіаді серед шкіл І-ІІІ ступеня з міні-футболу.

Федерація футболу Горохівщини нагороджує грамотою команду ЗОШ І-ІІІ ступеня смт Мар’янівка за зайняте ІІ місце в районних змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2003-2004 р.н.

Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації нагороджує грамотами за досягнуті успіхи по збереженню, відродженню та розвитку народних ремесел, високу творчу майстерність та активну участь у районній виставці декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край» учнів школи, а саме:

Олійчук Тетяну – 7 клас;

Глинюк Катерину – 7 клас;

Ханського Сергія – 9-Б клас.

Нагородити Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» учнів школи, а саме:

Бадзагуа Іванну Давидівну – 3-А клас;

Садовську Дарію Степанівну – 3-А клас;

Федотову Дарію Олександрівну -3-А клас;

Цвілюк Уляну Вадимівну – 3-А клас;

Сокола Романа Павловича – 3-Б клас;

Гаврилюка Даниїла Сергійовича – 3-Б клас;

Соловйову Карину Сергіївну – 4-А клас;

Сокольця Владислава Олександровича – 4-А клас;

Омельчука Олександра Валерійовича – 4-А клас;

Огороднік Христину Ігорівну – 4-А клас;

Мосійчук Анастасію Володимирівну – 4-А клас;

Ладигіну Вікторію Олекснадрівну – 4-А клас;

Мартинюк Софію Олегівну – 4-Б клас;

Павлік Христину Андріївну – 4-Б клас;

Войціщук Катерину Андріївну – 5-А клас;

Басалика Тимофія Олександровича – 5-А клас;

Панченка Станіслава Руслановича – 5-А клас;

Деркача Станіслава Віталійовича – 5-Б клас;

Романюк Наталію Вікторівну– 5-Б клас;

Гороть Олександру Юріївну – 5-Б клас;

Шостак Дарію Олександрівну – 6-Б клас;

П’ясецького Володимира Віталійовича – 6-Б клас;

Ханську Аліну Андріївну – 6-Б клас;

Мельник Вікторію Олександрівну – 6-Б клас;

Лісову Богдану Андріївну – 6-Б клас;

Огороднік Мар’яну Ігорівну – 7 клас;

Чайковського Вадима Олександровича – 7 клас;

Олійчук Тетяну Юріївну – 7 клас;

Бичук Інну Андріївну – 8-А клас;

Біду Богдану Михайлівну – 8-А клас;

Брикайло Богдану Ярославівну -8-А клас;

Соколиць Анастасію Олександрівну – 8-А клас;

Протальчук Світлану Сергіївну – 10 клас;

Городь Анастасію Олександрівну – 10 клас;

Романюка Тараса Миколайовича – 10 клас.

Нагородити Грамотою за активну участь у громадському житті школи учнів 11 класу, а саме:

Луговську Ірину;

Романюк Катерину;

Марчук Вікторію;

Жуковську Юлію;

Калитка Романа;

Нагородити Грамотою за активну участь у виставці декоративно-прикладного мистецтва учня 8-А класу

Фещука Олександра – 8-А клас;

Ковтун Олександру – 8-Б клас;

Масон Тетяну – 7 клас;

Остап’юк Богдану – 9-А клас;

Піньковську Ірину – 6-А клас.

Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор О.ОСОХОВСЬКА

 

Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017