Неділя, 01.10.2023, 21:01
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Мар'янівський ліцей

Меню сайту
Вхід на сайт
Календар
«  Жовтень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Віджети

Новини школи (Головна)

ІНФОРМАЦІЯ

Про проведення заходів до Дня пам’яті жертв геноциду
кримськотатарського народу у Мар’янівському ліцеї

1.Віртуальна подорож «Визначні пам'ятки Криму»
для здобувачів освіти 1-4 класів
2. Усний журнал «Пам’ятаємо, боремося, переможемо»
для здобувачів освіти 5-7 класів
3. Перегляд та обговорення відео до Дня пам’яті жертв геноциду кримських
татар «Депортація забрала все» для здобувачів освіти 8-9 класів
4. Година - реквієм «Зламані крила свободи» до Дня пам'яті жертв геноциду
кримськотатарського народу для здобувачів освіти 10-11 класів

 

  • До уваги батьків майбутніх першокласників!
  • Мар'янівський ліцей проводить прийом дітей до 1 класу .
  • Освітні послуги, які надає ліцей:
  • - Високий рівень викладання предметів за програмою НУШ;
  • - Індивідуальний підхід до кожної дитини;
  • - Творча праця педагогів ліцею.
  • Перелік документів для зарахування:
  • 1. Заява на ім'я директора, встановленого зразка.
  • 2. Копія свідоцтва про народження дитини.
  • 3. Оригінал медичної довідки форми 086-1/о.
  • 4. Копія медичної форми щеплень дитини, завірена лікарем.
  • 5. Довідка про реєстрацію місця проживання дитини.
  • Документи приймаються щоденно з 09.00 год. до 17.00 год.
  • Документи приймаються онлайн на електронну адресу ліцею.

29-30 березня 2023 року в Мар’янівському ліцеї проводився психологічний практикум для педагогів «Джерела ресурсів для відновлення».
Вчителі виконували ресурсні вправи та отримали рекомендації практичного психолога Наквацької Ж.В. щодо фізичних, когнітивних, релаксаційних технік для розвитку психологічної пружності, щоб стійко триматися самим і підтримувати ліцеїстів, серед яких є внутрішньо переміщені особи, діти із сімей демобілізованих та мобілізованих жителів нашої громади. З допомогою ресурсоорієнтованої моделі долання стресу BASIK Ph педагоги ділилися досвідом використання різних способів самодопомоги та взаємопідтримки,
спільно шукали джерела для відновлення:

o знаходження сенсів,
o висловлення реальних емоцій,
o підтримка сім’ї та колег,
o когнітивні стратегії,
o креативність та гумор,
o тілесні практики та фізична активність.
Кожен вносить свою частинку, щоб Україна вистояла, перемогла та відродилася!

 

 

29 березня 2023 року в ліцеї відбувся семінар – практикум (методичне перехрестя) класних керівників на тему

«Булінг у дитячому середовищі:причини, наслідки та шляхи його подолання ».
    На засіданні методичного об’єднання були розглянуті теоретичні питання щодо профілактики та подолання булінгу (цькування) як складової системи превентивної освіти роботи ліцею. Класні керівники визначали причини виникнення булінгу, з’ясовували негативні наслідки цькувань та знаходили шляхи допомоги постраждалій дитині, вирішували педагогічні ситуації. Розробили методичні рекомендації щодо запобігання та протидії насильству. 

16 лютого відзначаємо День єднання України. З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, почуття патріотизму і гордості, згуртування українців навколо національної ідеї і показати російським пропагандистам, що ми — єдиний народ та з нагоди відзначення Дня Єднання України, в ліцеї проведено урочисту лінійку, на якій здобувачі освіти та педагоги приєдналися до загальнонаціонального виконання Державного Гімну України і створили живий ланцюг, як символ єднання України. Ліцеїсти  5-11 класів переглянули фільм «Ми – єдина Україна» та підготували флешмоб «Я – людина. Ми – родина. Дім наш – Україна»

Було створено експозицію  із малюнків дітей «З Україною в серці». В бібліотеці  ліцею організована книжкова тематична виставка «Україна – Батьківщина. Я її мала частина»», яка була покликана поглибити знання  про історію України, виховувати патріотичні почуття, повагу до державних свят і символів України.

         

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

        З метою вшанування пам’яті молодих захисників Української Народної Республіки, які власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію українського визвольного руху,  були проведені уроки пам’яті: «Крути – бій за незалежність», «Трагедія, подвиг, пам’ять…», «Битва під Крутами: вони були такими молодими…»; години спілкування «Пам’яті тридцяти» , «Коли стають до зброї діти…», на яких ліцеїсти обговорювали ту страшну подію, та героїчний подвиг молодих хлопців.

 Десятикласники  підготували та провели усний журнал «Стогнали Крути і молився вітер», під час якого переглянули фрагменти документального фільму «Недооцінений урок історії. Герої Крут».

 Бібліотекар  організовано книжкову виставку історичної та художньої літератури  «Крути символ українського патріотизму».

    

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за 100 років бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в ліцеї проведено, тематичні години спілкування, усний журнал «Захід, схід – одна країна! Це – соборна Україна», конкурс малюнків «Шлях до незалежності». 

Ой, Андрію, даруй нам надію
      Зима приносить нам багато теплих родинних свят, традицій та обрядів. Завдяки доблесним солдатам ЗСУ, які захищають нас, ми маємо змогу відзначати ці свята.
     Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передріздвяним святом. Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу.      
  Для Мар’янівського ліцею це свято вже стало традиційним. Щороку учні відтворюють обряди проведення українських вечорниць, сповнені  ворожіння.
   Гості свята побачили справжнє українське дійство. Кульмінацією свята стала гра «Калита», учасниками якої були ліцеїсти 9-А класу та присутні глядачі.

           

 

Споконвіку українська хустка була невіддільною частиною нашої культури. Українська хустка - традиція, пам'ять, оберіг, що не дає забути історію свого народу. 

Учні та педагоги ліцею долучилися до свята, провівши флешмоб "Оберіг, що об'єднує". Також було організовано виставку "Українська хустка" та проведено майстер-клас "Зав'яжи хустку".

        

 

6 грудня на честь Дня Збройних Сил України у спортивній залі Мар’янівського ліцею відбулися військово-спортивні змагання, де зустрілися команди ліцеїстів 9-11 класів. В цих змаганнях конкурсанти могли позмагатися у силі, спритності, винахідливості, сміливості, відважності і звісно ж, витривалості. До програми змагань були включені конкурси зі стройової, силової, вогневої, тактичної підготовки. Окрасою змагань були музичні номера на патріотичну тематику від кожного класу.
   У запеклій боротьбі перемогу виборола команда «Сокіл» 11класу, друге місце посіла команда «Перемога» 9-А класу, а третє і четверте місце посіли команди «Червона калина» та «Вікінги» . 
   Щиро хочеться побажати нових перемог, наснаги та  успіхів!

                      

Шановні ліцеїсти, учителі, батьки, жителі! На нашу Україну напав підлий ворог. Будьмо разом, допомагаймо як можемо, молімося за наших воїнів. 

 Вірим і допомагаєм українській армії. Разом до перемоги. Слава Україні!   

 

Ліцеїсти, батьки, учителі, випускники Мар'янівського ліцею допомагають нашим захисникам України. СЛАВА УКРАЇНІ!

          

Допомагаємо Збройним Силам України!

 

  

Україна - моя Батьківщина! Слава героям! Повертайтесь живими! 

      

  

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за 100 років бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в ліцеї проведено », тематичні години спілкування, усний журнал «Захід, схід – одна країна! Це – соборна Україна», конкурс малюнків «Шлях до незалежності», організовано книжкову виставку історичної та художньої літератури «Любити Батьківщину – знати її історію.     

План заходів з підготовки та проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»  .

З 25 листопада по 10 грудня  наш ліцеї долучився до Всеукраїнська акції

«16 днів проти насильства».  Протягом цього періоду було організовано  перегляд фільму «Життя на продаж» для старшокласників,  виставку малюнків та плакатів до Дня права «Світ моїх прав», тематичну виставку літератури «16 днів проти насильства ». Проведено інформаційно – просвітницькі бесіди «Кібербулінг та засоби його подолання», години спілкування «Я маю право жити без насильства » для здобувачів освіти 1-11 класів, інтелектуальну гру «Ерудити правознавства» серед ліцеїстів 9-11 класів. До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом проведено брейн-ринг «СНІД: подумай про майбутнє - обери життя» серед здобувачів освіти 9-х класів. Шкільний парламент презентував соціальний відеоролик «16 днів проти насилля».

 

 

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" ввідбулися індивідуальні зустрічі та консультації ліцеїстів та інспектора сектору ювенальної превенції Луцького РУП ГУНП у Волинській області Сніжаною Лапків. 

      

Люди створюють історію

     Вшанували подвиг учасників Революції Гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя,  захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.

       В 5-11 класах відбулися онлайн – уроки  пам’яті «Янголи не вмирають», «Вічна пам’ять синам України, що стали героями в наших очах», «Революція гідності: ідеали демократії, європейське майбутнє України», спрямовані на формування патріотизму ліцеїстів.

      Класні керівники 1-4 класів провели уроки гідності «Герої нашого краю – патріоти України»

      Здобувачі освіти переглянули документально-біографічні фільми про події на Майдані: «Зима, що нас змінила»,  «Герої не вмирають».

Безпечна дорога додому

  З метою попередження дитячого травматизму внаслідок дорожньо- транспортних пригод , привернення уваги здобувачів освіти до правил поведінки на дорогах та їх дотримання, виховання у школярів дорожньої культури  було проведено Національний  урок  з основ безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому». 

                 

Благодійна акція "МОНЕТКИ ДІТЯМ"

25 копійок-крок назустріч здоровому дитинству для онкохворих діток.  Об'єднаймо наші сили заради здоров'я діток!Коли діти допомагають дітям-це безцінно.

        

"Профілактика правопорушень серед дітей"

   

14 жовтня- День захисника та захисниць України.

Шановні наші захисники, вітаємо Вас! Дякуєм Вам за те, що Ви нас оберігаєте. Здоров'я, сили, благополуччя.

Дякуємо за мир та спокій!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

14 жовтня-свято Покрови Пресвятої Богородиці,

День українського козацтва, день створення УПА.

    

Щоб  навчити цінувати власне здоров’я, виховувати в здобувачів освіти потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в ліцеї щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень.  Не виключенням став і цей рік. Олімпійський тиждень тривав з 06 вересня по 10 вересня.

     У рамках Олімпійського тижня було проведено  «Веселі старти» серед учнів  молодших  класів, в яких усі бажаючі мали можливість випробувати свої сили, спритність та стійкість.

            

День Прапора. День Незалежності України.

Усе моє, все зветься Україна

Буває, часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,–
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадливо,
усе як є – дорога, явори,
усе моє, все зветься – Україна.
Така краса, висока і нетлінна,
що хоч спинись і з Богом говори

                                  Ліна Костенко

Новітній історії України вже 30 років. Це молодий вік, але ми маємо славетну історію, яка передається від покоління до покоління. Жага до волі та боротьба українців за незалежність пройшли крізь віки і  створила той фундамент на якому ми міцно стоїмо. Кожен з нас отримав свободу, яка є нашою спадщиною та здобутком. Упродовж сторіч українці боролися за здобуття незалежності, пройшли через зради, війни, голодомор, Революцію Гідності, а сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет і територіальну цілісність України.

Педагогічний колектив та здобувачі освіти взяли участь в урочистих заходах присвячених Дню Прапора та 30-ї річниці Незалежності України. Урочиста лінійка "Ти у мене єдина, моя Україно" стала доказом любові та поваги до нашої держави України та її символіки.

 

День вишиванки

         

На виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2024 року та з метою здійснення широкої профілактичної роботи з попередження дорожньо-транспортного травматизму  проведено заходи з безпеки дорожнього руху:

-уявну мандрівку «Вивчаємо  правила дорожнього руху»

- інформаційно-рольову гру «Мій друг — безпечний рух»;

-вікторину «Азбука доріг»;

       

- вуличний марафон «Дорожні знаки та їх значення»;  

     

- бесіди «Безпека перебування на вулицях: правила дорожнього руху, дорожньо-транспортні пригоди»

    

- практичні навчання  «Надання  першої домедичної допомоги при ДТП»;

        

 

    
          

З

 

 

З