ЗОШ І-ІІІ ст. смт Мар'янівка
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
25.04.2019 11:31

 

НАКАЗ

 

07 вересня 2016 року смт.Мар’янівка № 162

Про режим роботи Мар’янівського

освітнього округу

На виконання Законів України "Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, Державної національної програми “Освіта. Україна ХХІ ст.” згідно з типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів” та Статутом школи

НАКАЗУЮ:

 1. Заступнику директора з навчально-виховної роботи О.Є.Зінчуку
  1. Вжити невідкладних заходів щодо забезпечення раціональної організації режиму роботи Мар’янівського освітнього округу, неухильного виконання Законів України " Про освіту" , " Про загальну середню освіту" , а також Закону "України " Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення у частині забезпечення належних умов навчання і виховання учнів , дотримання санітарно-гігієнічних норм експлуатації шкільної будівлі, приміщень, обладнання .
  2. 3дійснювати постійний контроль за дотриманням вимог Державних санітарних правил і норм та організації навчально-виховного процесу, затверджених постановою Міністерства охорони здоров'я України від 14.08.2001 року № 63
  3. Вжити невідкладних заходів щодо оптимізації режиму навчально-виховного процесу, неухильного дотримання санітарко-гігієнічних норм в школах , спрямованих на збереження і зміцнення здоров'я учнів.
  4. При складанні робочих навчальних планів і розкладу уроків передбачити раціональне чергування різних видів діяльності учнів, враховувати динаміку їх розумової працездатності протягом дня та тижня ; не допускати перевантаження учня та завищення обсягу домашніх завдань .
 2. Вчителям фізичного виховання:
  1. Створювати належні умови для фізичного розвитку учнів. Забезпечити оптимальний режим роботи спортивного залу, що сприятиме залученню учнів до занять фізичною культурою та спортом як в урочний так і в позаурочний час.
 3. Вчителям округу:
  1. Не допускати випадків відволікання учнів та педагогічних працівників під час здійснення навчально-виховного процесу, забезпечувати своєчасний початок і закінчення уроків.
  2. Вжити заходів щодо збереження життя і здоров'я дітей під час проведення навчальних занять, позакласної та позаурочної роботи; організації спортивних і масових заходів та відпочинку дітей , у тому числі в канікулярний час .
 4. Затвердити такий режим роботи:
 • Початок занять в школах округу о 0900 год.
 • Початок занять в ЗОШ І-ІІІ ст. с.Борочиче о 08.30\ год.
 • Навчальний процес організувати за 5-денним тижневим режимом занять.
 1. Встановити таку тривалість уроків:
 • У 5-11 класах – 45 хвилин.

Установити тривалість перерв між уроками 10-20 хвилин.

 1. Навчальні заняття організувати за семестровою системою.
 2. Затвердити розклад дзвоників на урок та з уроку.
 3. Затвердити розклад факультативів та предметів за вибором.
 4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи О.Є.Зінчука

Керівник округу О.ОСОХОВСЬКА

Ознайомлений О.Є.Зінчук

 

 

 

Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019